Joomla Free Template designed by HostGator Coupon

Hakkımızda

PARLAK AYDINLATMA2012 yılında aydınlatma ürünleri imalatı yapmak üzere İzmir'de kurulmuştur. Henüz genç bir firma olmasına rağmen bünyesinde bulundurduğu aydınlatma ustalarıyla başarılı işlere imza atmaktadır. 

İç ve Dış aydınlatma ürünleri olmak üzere tüm aydınlatma ürünlerinin tasarımı ve imalatını gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı ilke edinerek en kaliteli ürünleri en uygun fiyata müşterilerimize sunmaktayız. Üretimini yaptığımız aydınlatma ürünlerinde estetik, kalite, dayanıklılık ve güvenlik unsurlarını ön planda tutarak tasarımlarımızı oluşturmaktayız. 

Genellikle özel siparişler üzerine çalışmalar yapıyoruz. Daha çok proje bazlı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Mimari aydınlatma ve özel tasarım aydınlatma ürünleri üzerine çalışmalar yapmaktayız. Mimar, iç mimar ve tasarımcıların projelerine uygun, istenilen özelliklerde sade ve estetik aydınlatma çözümleri sağlamaktayız. 

Kendi bünyemizde bulunan atölyemizde, müşterilerimiz tarafından istenilen tüm aydınlatma ihtiyaçlarını ustalıkla karşılamakta, hayal edilen ürüne ulaşıncaya kadar müşterilerimizle karşılıklı fikir ve tavsiye alışverişinde bulunarak tasarımlarımız gerçekleştirmekteyiz. 

Proje bazlı ve mimari aydınlatma haricinde de tasarım ve üretimini yapmakta olduğumuz, dekoratif aydınlatma ürünlerimiz bulunmaktadır. Üretimini yaptığımız bu ürünler piyasadaki standart Uzakdoğu üretimli ürünlerden bütünüyle çok farklıdır. Ürünlerimizde sağlamlık, dayanıklılık ve güvenlik unsurlarına titizlikle dikkat etmekteyiz. 

 

 

PARLAK AYDINLATMA
1526 Sk. No:3-E Ali
BULANALP İş Merkezi
Yenişehir-İZMİR
TEL&FAKS: 0 232 433 25 95
GSM: 0 543 870 00 85
EMAİL: Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Bizi Takip Edin